• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

RX "Highvision" Tech
RX

 

عدسی تدریجی چیست؟

 

 

 

زمانیکه سن افراد به حدود چهل سال می‌رسد ، چشم قدرت تطابق خود را از دست می‌دهد و در نتیجه بدون عینک نمی‌توان مطالعه کرد یا اجسام نزدیک را بخوبی دید. این مسئله برای افرادی که پیش از آن به عینک نیاز نداشته اند چندان مشکل ساز نیست چون با مراجعه به متخصصین و خرید عینک مناسب مشکل حل می شود ولی افرادیکه پیش از آن هم عینک داشته‌اند با مشکل پیچیده‌تری مواجه می‌شوند چون باید همیشه دو عینک همراه خود داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

عدسی  تدریجی این امکان را به شما می دهد که با یک عینک هم مطالعه کنید و هم به نقاط دور نگاه کنید ولی برخلاف عدسی دودید هیچ تفاوت ظاهری با عدسی های تک دید ندارد. در این عدسی هم توانایی دیدن دور و هم دیدن نزدیک گنجانده می‌شود و فاصله بین آنها بصورت ملایم تغییر می‌کند. عدسی‌های تدریجی دارای انواع مختلفی می‌باشند و عینک ساز برای انتخاب نوع مناسب ممکن است سوالاتی در مورد شرایط فیزیکی محل کار یا شغل شما سوالاتی بپرسد.  

 

 

 

این طبقه از عدسی ها, با دستگاه اشنایدر آلمان تراشیده می شود و جز بهترین و اختصاصی ترین عدسی های تدریجی است. 

این عدسی بصورت بهینه شده ای برای شخص مورد نظر ساخته می شود. 

 در این نوع از عدسی ها, بهتر است که تمامی اطلاعات در فرم سفارشی ها را اعم از زاویه فریم, فاصله چشم تا عدسی و ... تکمیل شوند.

اگر قادر به اندازه گیری و محاسبه این اطلاعات نیستید, لطفا از آینه هوشمند و اپلیکیشن این شرکت برای سهولت در اندازه گیری دقیق و کامل استفاده نمایید.

در این طبقه از عدسی ها, شما قادر به مشخص کرد نوع فریم, جهت ظرافت بیشتر عدسی هستید. 

همچنین شما با کمترین میزان آستیکماتیسم ناخواسته مواجه می شوید. 

در این نوع از تدریجی, شما با بالاترین پهنای کریدور, می توانید دید کامل را در تدریجی ها تجربه کنید.

 

 

 

 

نوع عدسی :

RX

تکنولوژی :

highvision