• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

RX "Vision" Tech
RX

 

 

عدسی تدریجی چیست؟

 

 

زمانیکه سن افراد به حدود چهل سال می‌رسد ، چشم قدرت تطابق خود را از دست می‌دهد و در نتیجه بدون عینک نمی‌توان مطالعه کرد یا اجسام نزدیک را بخوبی دید. این مسئله برای افرادی که پیش از آن به عینک نیاز نداشته اند چندان مشکل ساز نیست چون با مراجعه به متخصصین و خرید عینک مناسب مشکل حل می شود ولی افرادیکه پیش از آن هم عینک داشته‌اند با مشکل پیچیده‌تری مواجه می‌شوند چون باید همیشه دو عینک همراه خود داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

عدسی  تدریجی این امکان را به شما می دهد که با یک عینک هم مطالعه کنید و هم به نقاط دور نگاه کنید ولی برخلاف عدسی دودید هیچ تفاوت ظاهری با عدسی های تک دید ندارد. در این عدسی هم توانایی دیدن دور و هم دیدن نزدیک گنجانده می‌شود و فاصله بین آنها بصورت ملایم تغییر می‌کند. عدسی‌های تدریجی دارای انواع مختلفی می‌باشند و عینک ساز برای انتخاب نوع مناسب ممکن است سوالاتی در مورد شرایط فیزیکی محل کار یا شغل شما سوالاتی بپرسد.  

 

 تکنولوژی جدید ساخت عدسی های تدریجی,  فری فرم است که در این نوع از عدسی ها, تمامی اندازه گیری های فریم, صورت فرد و عدسیانجام می شود و عدسی کاملا منحصر به فرد که دارای دید کامل هست ساخته می شود.

 

 

مشخصات عدسی Vision: 

 

  این طبقه از عدسی ها, جز معمولی ترین فری فرم های این شرکت است که با دستگاه اشنایدر آلمان تراشیده می شود.

 

لازم به ذکر است که پهنای دید این تکنولوژی باز است.

 

نوع عدسی :

RX

تکنولوژی :

vision