• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

با عینک هم شیک باشید

مشکل چشمی به معنای این نیست که نمی توانید شیک به نظر برسید. هزاران عینک طراحی شده وجود دارد که می توانید با قیمت های بسیار خوبی آنها را بخرید. تنها نکته منفی این است که امروزه بسیاری از محصولات تقلبی در بازار وجود دارد و اگر کسی به عینک های واقعی نیاز داشته باشد، نمی داند چگونه یا کجا را جستجو کند و حتی گرفتار عینک تقلبی شود. اما از طرف دیگر، برندهای مختلف طراحی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد و با تحقیق و پرس و جوی کافی، می توانید عینک خود را فورا بخرید. برای این منظور، در زیر نکاتی بیان شده که در هنگام خرید عینک مفید است.

قیمت ها را مقایسه کنید

عینک های طراحی شده، درست مانند سایر موارد طراحی، گران قیمت هستند. اما این بدان معنی نیست که خرید آنها غیرممکن است. باهوش باشید و گزینه های مختلفی را که می تواند از همان طراح یا طراحان مختلف باشد با هم مقایسه کنید. به این ترتیب، شما به راحتی حتی با مبلغی کمتر از بودجه ی درنظر گرفته شده تان، می توانید عینک دلخواه خود را بخرید.

درخواست مشاوره

بعضی اوقات خرید می تواند مشکل باشد، به خصوص وقتی که زمانی که نمی توانید  درست تصمیم گیری کنید. هنگامی که گزینه های موجود خیلی خوب باشند، انتخاب موردی که برای شما مناسب است، کار بسیار دشواری خواهد بود. عینک تنها برای کمک به کم بینایی نیست بلکه موجب تکمیل چهره شما نیز می شود. اگر دوست دارید از عینک های طراحی استفاده کنید، این بدان معنی است که عاشق مد هستید. بنابراین، اگر شما فردی هستید که همیشه دو دل  است، می توانید از متخصص عینک مشاوره بگیرید.

سبکی از عینک را خریداری کنید که با فرم صورت شما مطابقت دارد

نکته دیگری که در هنگام خرید عینک باید به آن توجه کنید، شکل صورت شماست. اگر می خواهید خوب به نظر برسید، باید بدانید همه سبک ها برای شما مناسب نیست. طرح های مختلف عینک معمولاً برای فرم های مختلف صورت ساخته می شوند. با شناخت فرم صورت خود و اینکه چه سبکی روی آن بهتر است، یک قدم در خرید عینک رویایی خود جلوتر خواهید بود. حتی اگر نمی دانید چه چیزی برای چهره شما بهتر است، متوجه می شوید که همه طراحی های عینک برای شما خوشایند نیستند.

 

 

خرید آنلاین

قانون دیگر برای خرید عینک طراحی شده، خرید آنلاین است. خرید آنلاین ساده ترین راه برای به دست آوردن عینک مورد نظر شماست، حتی اگر هیچ فروشگاه عینک فیزیکی در شهر یا کشور شما وجود نداشته باشد. یکی دیگر از مزیت های خرید آنلاین این است که به راحتی می توانید طرح های مختلف را با هم مقایسه باشید و اگر شما این کار را از نظر فیزیکی انجام دهید، خسته کننده خواهد بود؛ به خصوص که مجبور هستید از یک مغازه به فروشگاه دیگر حرکت کنید. از این بدتر، اگر مغازه ها در مکان های مختلفی قرار داشته باشند، قضیه  بدتر هم خواهد شد.

مسئله ی  اندازه

نکته ی مهم دیگری  که باید در هنگام خرید عینک خود  به آن توجه کنید اندازه است. اندازه قاب مشخص می کند که عینک شما چگونه به نظر برسد. و بسته به سبک و سلیقه خود می توانید قاب مورد نظر خود را تا منطبق بر صورتنان انتخاب کنید.

 

این مطلب را هم بخوانید