• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

درباره ما

 

 

 

 

در عصرحاضر روند تغییرات‌ و تنوع‌ِ ابزار مورد استفاده‌ در جریان‌ زندگی ‌و کارهر روز بیشتر می‌شود. سرعت‌ تغییرات‌ و دگرگونی‌ به حدی‌ است‌، که‌ هیچ‌ یک‌ از افراد بشر حتی‌ در یک‌قرن‌ گذشته‌ پیش‌ بینی‌ چنین‌ تغییراتی‌ را نمی‌کرد. رقابت جهانی و تجارت رو به رشد جهانی در شرق و غرب ، در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ، فضایی به شدت ناپایدار برای تمام کسب و کارها ایجاد کرده است. کسب و کار سنتی در هزاره سوم ادامه حیات نخواهد یافت. اغلب اقدامات تغییر در عمل شکست خورده اند. تغییر استراتژی ها ، ساختارها و سیستم ها کافی نیست . باید تفکری که این استراتژی ها و ساختارها را ایجاد می کند ، تغییر داد.

 

 

شرکت MOC راهکار عملی,علمی و مدرنی را برای جذب و درک بیشتر مشتری از خدمات قابل ارایه عینک سازان در نظر گرفته است. شما با داشتن آینه هوشمند عینک سازی خود را متمایز و مجهز تراز مابقی خواهید کرد.

 

 

mirror2.jpg - 33.79 kB

 

برای دست یابی به کارایی بیشتر از این آینه هوشمند, سایت و اپلیکیشنی انحصاری تهیه شده است که مختصر توضیح خواهیم داد.

 

 

  1. پرو عینک و عدسی تدریجی با آینه و عینک مخصوص بصورت دقیق بدون احتیاج به خط کش و ابزار سنتی. فقط کافیست دو عکس از طریق آینه گرفته و ارسال شود.
  2. تفهیم بهتر مشتری در مورد مقایسه شفافیت عدسی ههای مختلف. شما با این روش راحت تر عدسی های برند را میتوانید به مشتری پیشنهاد دهید.
  3. نشان دادن فرق ضخامت عدسی ها با ضریب شکست های مختلف و مقایسه آنها با یکدیگر. راهکاری ساده برای فروش راحت تر عدسی هایی با ضریب شکست بالاتر.
  4. ثبت کارت گارانتی و کسب اطمینان از اصالت و نوع عدسی تهیه شده
  5. عکس گرفتن از مشتری با فریم های مختلف برای انتخاب راحت تر فریمی که به صورتش می آید. این مورد مناسب لفراذی است که نمره چشم بالا دارند و قادر به دیدن خود در آینه بدون فریم نمره دار خود نیستند.

 

 aboutus.jpg - 1.04 MB

 

 

شرکت Moc  که دارای سابقه کاری 12  ساله در صنف اپتیک است, هدف خود را در راستای سرویس دهی بهتر بهمراه ارایه عدسی هایی با جدید ترین تکنولوژی ها و بهترین کیفیت قرار داده است. قابل ذکر است برای رسیدن به این مهم, خام تمامی عدسی ها ژاپنی است و کنترل کیفیت این شرکت در سطح بسیار بالایی قرار دارد به نحوی که تمامی عدسی ها دارای گارانتی تمامی لایه های از جمله آنتی رفلکس و خش هستند, که این امر باعث دلگرمی بیشتر مصرف کنندگان برند های ما شده است.

 

 

شرکت Moc  با تفکیک عدسی های خود به دو برند, با اهداف   و   بازارهای هدف مختلف,  قصد به راضی نگه داشتن هرچه بیشتر مصرف کنندگان خود را دارد.