• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

درباره ما

 

 

 

 

در عصرحاضر روند تغییرات‌ و تنوع‌ِ ابزار مورد استفاده‌ در جریان‌ زندگی ‌و کار، هر روز بیشتر می‌شود. سرعت‌ تغییرات‌ و دگرگونی‌ به حدی‌ است‌، که‌ هیچ‌ یک‌ از افراد بشر حتی‌ در یک‌قرن‌ گذشته‌ پیش‌ بینی‌ چنین‌ تغییراتی‌ را نمی‌کرد. رقابت جهانی و تجارت رو به رشد جهانی در شرق و غرب، در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ، فضایی به شدت ناپایدار برای تمام کسب و کارها ایجاد کرده است. کسب و کار سنتی در هزاره سوم ادامه حیات نخواهد یافت. اغلب اقدامات تغییر در عمل شکست خورده اند. تغییر استراتژی ها، ساختارها و سیستم ها کافی نیست. باید تفکری که این استراتژی ها و ساختارها را ایجاد می کند، تغییر داد.

 

شرکت Moc با افتخار از سال 82، با هدف ارایه عدسی هایی با جدید ترین فناوری روز دنیا و بهترین کیفیت و با سرویس دهی بهتر وارد عرصه اپتیک ایران شد. 

برای رسیدن به این مهم، خام تمامی عدسی ها ژاپنی است و کنترل کیفیت شرکت در سطح بسیار بالایی قرار دارد به نحوی که تمامی عدسی ها دارای گارانتی تمامی لایه ها از جمله آنتی رفلکس و خش هستند و این امر باعث دلگرمی بیشتر مصرف کنندگان برند های این شرکت شده است.

 شرکت Moc  با تفکیک عدسی های خود به دو برند BG و Highvision  در جهت رضایت بیشتر مصرف کنندگان دربازارهای هدف مختلف، در تلاش است.

 

 

 

 

                     

 

                        

 

  

 

 این شرکت علاوه بر عرضه  عدسی های با کیفیت عینک، همگام با پیشرفت فناوری، راهکار عملی، علمی و به روزی را برای جذب و درک بیشتر مشتری از خدمات قابل ارایه عینک سازان و اپتومتریست های عزیز کشور در نظر گرفته است. با آینه هوشمند فروشگاه عینک یا مطب خود را متمایز و مجهزتر از دیگران خواهید کرد.

 

 

mirror2.jpg - 33.79 kB

 

برای دسترسی بهتر و  کارایی بیشتر از این آینه هوشمند، سایت و اپلیکیشنی انحصاری برای آن ارائه شده که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد.

 

 

  1. پرو عینک و عدسی تدریجی با آینه و عینک مخصوص بصورت دقیق بدون احتیاج به خط کش و ابزار سنتی. فقط کافیست دو عکس از طریق آینه گرفته و ارسال شود.
  2. تفهیم بهتر مشتری در مورد مقایسه شفافیت عدسی های مختلف. شما با این روش می توانید به راحتی عدسی های برند را به مشتری پیشنهاد دهید.
  3. نشان دادن فرق ضخامت عدسی ها با ضریب شکست های مختلف و مقایسه آنها با یکدیگر. راهکاری ساده برای فروش راحت تر عدسی هایی با ضریب شکست بالاتر.
  4. ثبت کارت گارانتی و کسب اطمینان از اصالت و نوع عدسی تهیه شده
  5. عکس گرفتن از مشتری با فریم های مختلف برای انتخاب راحت تر فریمی که به صورتش می آید. این مورد مناسب افرادی است که نمره چشم بالا دارند و قادر به دیدن خود در آینه بدون فریم نمره دار خود نیستند.

 

 aboutus.jpg - 1.04 MB

 

 امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات با کیفیت و به روز، مراقبان خوبی برای سلامت چشم هموطنان عزیزمان باشیم.