• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

TRIVEX 1.53
TRIVEX 1.53

TRIVEX 1.53

 

شرکت DIO

شرکت DIO  که مسئولیت پخش عدسی های BG  را در اختیار دارد, شرکتی ایتالیایی است که به عنوان سازنده و تولید کننده کالاهای اپتیک تاسیس شده است. این شرکت که به جدیدترین و پیشرفته ترین لابراتورها مجهز است, یکی از افتخاراتش سرویس دهی به بیش از 4000 مشتری در سراسر دنیا است و در حال حاضر 45 نفر با مدرک فوق تخصصی و دانش بالا در این لابراتوار مسیولیت نظارت دقیق بر روی عدسی ها را بر عهده دارند.

انتخاب مواد اولیه با بالاترین و بهترین دقت و   کنترل کیفیت مداوم  در فازهای مختلف به ما این اجازه را داده است که به درجه کیفیت خیلی بالا و تحویل جنس در کمترین زمان دست پیدا کنیم. این شرکت با برند BG در عدسی مشغول به فعالیت است.

BG هدف خود را بر اساس عرضه عدسی هایی با بالاترین کیفیت و شفافیت بنا کرده است. پس اگر دنبال عدسی هایی هستید که آرامش و شفافیت را برای شما به ارمغان آورد, BG یکی از بهترین گزینه ها است.

 

بخاطر داشته باشید, تمامی عدسی ها از لحاظ ظاهر شبیه هم اند, ولی از نظر کیفیت و شفافیت بسیار با هم متفاوت هستند.

 

مشخصات

این عدسی, دارای تمامی پوشش ها برای مراقبت از چشم های شماست. بر خلاف خیلی از منابع, پلی کربنات دیگر تنها عدسی مناسب برای عینک های ورزشی, محافظتی و یا کودکان نیست. 

در سال 2001 شرکت PPG یک رقیب جدی به نام TRIVEX تولید کرد که همانند پلی کربنات، سبک، نشکن و ظریف بود.

عدسی های ترایوکس دقیقا از نظر تولید همانند عدسی های پلاستیک است. 

 

 

 

مقایسه ترایوکس و پلی کربنات

 

 پلی کربنات از ترایوکس  10% ظریف تر است.

چگالی ترایوکس 10% کمتر از پلی کربنات است. پس ترایوکس سبک تر است.

فشردگی در مرکز عدسی ترایوکس کمتر از پلی کربنات می باشد. این مسئله باعث شفافیت بیشتر ترایوکس می شود.

عدسی ترایوکس دارای AABE VALUE بالاتر نسبت به پلی کربنات می باشد. به همین دلیل دارای شفافیت بیشتری نسبت به پلی کربنات است.

عدسی ترایوکس برای مطالعه، محیط بیرون و ورزش مناسبو بر خلاف پلی کربنات فشار کمتر و آرامش بیشتری به چشم می دهد. همچنین این عدسی جز سه شیشه اول در شفافیت است و بر خلاف پلی کربنات دیرتر خش، موج و کدردی در آن ایجاد می شود.

 

ضریب شکست 1.53
Abbevalue 43
coating Antireflex
SHMC or HMC HMC
Dust repellent
HC
EMI
UV 400
SPH or ASP SPH

 

نوع عدسی :

Single Vision