• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

1.50 SHMC
1.50 SHMC

1.50 SHMC

 

شرکت DIO

شرکت DIO  که مسئولیت پخش عدسی های BG  را در اختیار دارد, شرکتی ایتالیایی است که به عنوان سازنده و تولید کننده کالاهای اپتیک تاسیس شده است. این شرکت که به جدیدترین و پیشرفته ترین لابراتورها مجهز است, یکی از افتخاراتش سرویس دهی به بیش از 4000 مشتری در سراسر دنیا است و در حال حاضر 45 نفر با مدرک فوق تخصصی و دانش بالا در این لابراتوار مسیولیت نظارت دقیق بر روی عدسی ها را بر عهده دارند.

انتخاب مواد اولیه با بالاترین و بهترین دقت و   کنترل کیفیت مداوم  در فازهای مختلف به ما این اجازه را داده است که به درجه کیفیت خیلی بالا و تحویل جنس در کمترین زمان دست پیدا کنیم. این شرکت با برند BG در عدسی مشغول به فعالیت است.

BG هدف خود را بر اساس عرضه عدسی هایی با بالاترین کیفیت و شفافیت بنا کرده است. پس اگر دنبال عدسی هایی هستید که آرامش و شفافیت را برای شما به ارمغان آورد, BG یکی از بهترین گزینه ها است.

 

بخاطر داشته باشید, تمامی عدسی ها از لحاظ ظاهر شبیه هم اند, ولی از نظر کیفیت و شفافیت بسیار با هم متفاوت هستند.

 

 

 

مشخصات

 

 این نوع عدسی دارای تمامی پوشش ها برای مراقبت از چشم های شما است. همانطور که در قسمت Abbevalue (به روی لینک کلیک کنید) توضیح دادیم , عدسی که دارای بالاترین نمره از این شاخصه است دارای بالاترین شفافیت می باشد. هدف اصلی استفاده از عینک, بالا بردن شفافیت دید است که عدسی BG 1.50 بهترین گزینه برای شماست. این عدسی با هاردکوتینگ قوی ضامن حفظ آن در برابر خط و خش شده است.

 

 

1.5 S-HMC و 1.6 S-HMC

رایجترین عدسیهایی هستند که این روزها برای عینک استفاده می شوند. با این حال چندین نوع عدسی  دیگر با ویژگیهای خاص در بازار وجود دارند ولی این دو نوع عدسی بعلت Abbevalue بالا که باعث شفافیت بیشتر, خطای دید  و اعوجاج محیطی کمتر می شوند, محبوبیت بیشتری دارند.

نکته قابل توجه این است که در عدسی های Abbevalue , BG بصورت استاندارد رعایت شده و بعلت استفاده از تکنولوژی کریستال در آنتی رفلکس , شفافیت این عدسی چندین برابر شده است.

 

 

ضریب شکست 1.50
Abbevalue 58
coating Antireflex
SHMC or HMC SHMC
Dust repellent
HC
EMI
UV 380
SPH or ASP SPH

 

 

نوع عدسی :

Single Vision