• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

1.74 SHMC
1.74 SHMC

1.74 SHMC

شرکت DIO که مسئولیت پخش عدسی‌های BG را در اختيار دارد، شرکتي ايتاليايي است که سازنده و توليد کننده کالاهای اپتيک می‌باشد.
اين شرکت به جديدترين و پيشرفته‌ترين لابراتورها مجهز است و از افتخاراتش سرويس‌دهی به بيش از 4000 مشتری در سراسر دنيا است. در حال حاضر در لابراتور این شرکت DIO ،45 نفر با مدرک فوق تخصصی و دانش بالا، مسئول نظارت دقيق روی عدسی‌ها هستند.

انتخاب مواد اوليه با بالاترين و بهترين دقت و کنترل کيفيت مداوم در فازهاي مختلف به ما اين اجازه را داده تا  به درجه کيفيت خيلی بالا و تحويل جنس در کمترين زمان دست پيدا کنيم. اين شرکت با برند BG در عدسی مشغول به فعاليت است.

BG هدف خود را بر اساس عرضه عدسی‌هايی با بالاترين کيفيت و شفافيت بنا کرده است. پس اگر دنبال عدسی‌هايی هستيد که آرامش و شفافيت را برای شما به ارمغان آورد، BG يکی از بهترين گزينه‌ها است.

 

به خاطر داشته باشيد، تمامی عدسی‌ها از لحاظ ظاهر شبيه هم اند. اما از نظر کيفيت و شفافيت بسيار با هم تفاوت دارند. 

 

 

آيا شما واقعا شيشه فشرده لازم داريد؟

خيلی وقت‌ها پرسیده می‌شود که آيا به عدسی فشرده احتياج داريم يا نه؟

این پرسش را باید با توجه به بودجه‌ای که قرار است برای شيشه‌ی عينک صرف کنید، ‌پاسخ داد. هرچه ضريب شکست عدسی بالاتر باشد، قيمت آن هم بيشتر می‌شود اما کيفيت عدسی، هيچ ارتباطي به ضريب شکست ندارد.

نکته‌ی ديگر اینکه باید بررسی شود که هر چند وقت يک بار نمره چشم شما عوض می‌شود. اگر نمره چشم شما زودتر از سالي يک بار عوض می شود، عدسي 1.74 با قيمت بالايی که دارد، مناسب شما نيست.

 

نکته مهم دیگر نمره چشم شما است. اگر نمره چشم شما کمتر از 3 باشد، شما احتياج به عدسی فشرده و حتی نيمه فشرده نداريد.
به خاطر داشته باشيد شيشه 1.74 50% از 1.50 و 5% از 1.67 نازک‌تر است.

 

مشخصات:

 

چگالي: 1.47

abbe value: 33

 

 

ضریب شکست 1.74
Abbevalue 33
coating Antireflex
SHMC or HMC SHMC
Dust repellent
HC
EMI
UV 400
SPH or ASP ASP

نوع عدسی :

Single Vision