• manouchehri

    optical center

    www.mocoptic.com

1.60 SHMC
1.60 SHMC

1.60 SHMC

 

شرکت DIO

شرکت DIO  که مسئولیت پخش عدسی های BG  را در اختیار دارد, شرکتی ایتالیایی است که به عنوان سازنده و تولید کننده کالاهای اپتیک تاسیس شده است. این شرکت که به جدیدترین و پیشرفته ترین لابراتورها مجهز است, یکی از افتخاراتش سرویس دهی به بیش از 4000 مشتری در سراسر دنیا است و در حال حاضر 45 نفر با مدرک فوق تخصصی و دانش بالا در این لابراتوار مسیولیت نظارت دقیق بر روی عدسی ها را بر عهده دارند.

انتخاب مواد اولیه با بالاترین و بهترین دقت و   کنترل کیفیت مداوم  در فازهای مختلف به ما این اجازه را داده است که به درجه کیفیت خیلی بالا و تحویل جنس در کمترین زمان دست پیدا کنیم. این شرکت با برند BG در عدسی مشغول به فعالیت است.

BG هدف خود را بر اساس عرضه عدسی هایی با بالاترین کیفیت و شفافیت بنا کرده است. پس اگر دنبال عدسی هایی هستید که آرامش و شفافیت را برای شما به ارمغان آورد, BG یکی از بهترین گزینه ها است.

 

بخاطر داشته باشید, تمامی عدسی ها از لحاظ ظاهر شبیه هم اند, ولی از نظر کیفیت و شفافیت بسیار با هم متفاوت هستند.

 

 

 

 

مشخصات

 

 این عدسی  نه تنها دارای تمامی پوشش ها برای مراقبت از چشم های شماست بلکه جز شفاف ترین عدسی هاست. به علت ضریب شکست بالاتر این عدسی نسبت به BG 1.50 و دیر شکن بودن, این عدسی مناسب برای افرادی است که نمره چشم بالاتر و یا فریم لس و یا فریم گریف پیج انتخاب نموده اند.

این عدسی با هارد کوتینگ قوی که دارد, این ضمانت را به شما می دهد که در مقابل خش بسیار مقاوم است.

 

 

1.5 S-HMC و 1.6 S-HMC

رایج ترین عدسی هایی هستند که این روزها برای عینک استفاده می شوند. با این حال چندین نوع عدسی  دیگر با ویژگی های خاص در بازار وجود دارند ولی این دو نوع عدسی بعلت Abbevalue بالا که باعث شفافیت بیشتر، خطای دید  و اعوجاج محیطی کمتر می شوند، محبوبیت بیشتری دارند.

نکته قابل توجه این است که در عدسی های Abbevalue , BG بصورت استاندارد رعایت شده و بعلت استفاده از تکنولوژی کریستال در آنتی رفلکس، شفافیت این عدسی چندین برابر شده است.

 

ضریب شکست 1.60
Abbevalue 42
coating Antireflex
SHMC or HMC SHMC
Dust repellent
HC
EMI
UV 400
SPH or ASP ASP

نوع عدسی :

Single Vision